NAUJASIS
DISCOVERY
SPORT

Revoliucinis miesto visureigis

ATRASKITE
ŽemynŽemyn

PASKELBTOS DISCOVERY SPORT KAINOS

Glotnus ir aerodinaminis naujojo Discovery Sport siluetas ir legendinės Land Rover galimybės, universaliai patogus interjeras ir drąsi išvaizda – visa tai pabrėžia, kad gražus automobilis gali daug daugiau.

Prekyba Land Rover Discovery Sport First Edition versijomis prasideda!

» Peržvelkite kainoraštį

Kaina prasideda nuo:
Discovery Sport TD4 S First Edition 124 300 Lt | 36 000 €

Standartinė įranga apima šias savybes:

• Keturi varantieji ratai su aktyvia transmisija
• 8 colių lietimui jautrus ekranas
• Terrain Response sistema
• Bluetooth® sistema
• Šildomas priekinis stiklas
• Automatinė avarinio stabdymo sistema

PIRMAS ĮSPŪDIS

MODERNI PRABANGA IR GALIMYBĖS

Naujasis "Discovery Sport". Veržlios dizaino linijos, legendinės "Land Rover" techninės galimybės ir sumaniai suprojektuotas interjeras. Neginčijamas pajėgumas ir galia, išskirtinis visureigio stilius ir pažangiausios technologijos, visa tai pabrėžia autentišką DISCOVERY prigimtį su aiškia ateities vizija.

IŠBANDYTAS EKSTREMALIOMIS SĄLYGOMIS

Naujojo "Discovery Sport" technologijos išbandytos visomis žemėje įmanomomis sąlygomis, per daugiau kaip 18 mėnesių trukusius ekstremalius bandymus 20-yje šalių.

» ŽIŪRĖTI VIDEO

ERDVUS IR PRAKTIŠKAS SALONAS

Jūsų pasirinkimui dvi galinių sėdynių eilės. Antroji gali būti stumdoma, keleiviams sukuriant bene didžiausią erdvę klasėje. Trečioji - suteikia galimybes į savo keliones pasikviesti dar du asmenis.

» ŽIŪRĖTI VIDEO

LENGVAI VALDOMOS TECHNOLOGIJOS

Moderniausios automobilio sistemos gali būti valdomos pasitelkus patogius meniu 8" lietimui jautriame ekrane, kuris įmontuotas solidžiame ir vientisame prietaisų skydelyje.

UNIVERSALUMAS

UNIVERSALUMAS
MEISTRIŠKUMAS KELYJE IR BEKELĖJE

"Bekelės režimai. Specialūs ""Terrain Response®"" nustatymai pritaikyti žolės, žvyro, sniego, purvo, smėlio ir akmenų paviršiams. Taip pat ""Active Driveline""* technologija. Pažangiausios sistemos užtikrina optimalų sukibimą su kelio paviršiumi ir automobilio stabilumą. Keliuose ""Terrain Response®"" gali suteikti papildomą jaudulį ir vairavimo malonumą. Reikia tik pasirinikti ""Dynamic""* režimą, kuris atskleidžia sportiškąją miesto visureigio pusę. * Galima tik 5-ių sėdimų vietų versijose."

» ŽIŪRĖTI VIDEO

KROVUMAS PAGAL JŪSŲ POREIKIUS

Naujasis "Discovery Sport" suprojektuotas ir surinktas taip, kad atitiktų bet kokius poreikius. Iki 541 litro talpos bagažo skyrius - nulenkus galines sėdynes suformuojamas plokščias paviršius, kurio ilgis toks kaip naujajame "Range Rover".

UNIKALIAI ERDVUS

Išskirtinai patogios antros eilės sėdynės užtikrina puikų matomumą. Pasirinkus modelį "5+2" su papildoma sėdynių eile į savo keliones galėsite pasiimti dar du asmenis. Galinės sėdynės gali būti lengvai nulenkiamos viena ranka suformuojant erdvų bagažo skyrių.

» ŽIŪRĖTI VIDEO

INOVACIJOS

PASITIKĖJIMĄ ĮKVEPIANTIS VALDYMAS

Naujasis "Discovery Sport" gali pasigirti visomis pažangiausiomis technologijomis, kurių gali prireikti, kad pajustumėte tikrą ir užtikrintą vairavimo malonumą. Jūsų pasirinikimui moderniausios "Active Driveline"* ir "Torque Vectoring by Braking" sistemos, bei "Adaptive Dynamics" su "MagneRide™"* technologija.

* Galima tik 5-ių sėdimų vietų versijose

» ŽIŪRĖTI VIDEO

PATIKIMAS VISOSE SITUACIJOSE

Iš prigimties autentiškas "Land Rover", naujasis "Discovery Sport" yra ištroškęs iššūkių. Bet kokiomis sąlygomis "Terrain Response®"* technologija užtikrina nepriekaištingai tikslų ir lengvą valdymą. Kartu su kitomis automobilio sistemomis pasiekiamas išskirtinis sukibimas su kelio danga, o pagal situaciją valdoma akseleracija bei stabdžiai optimizuoja variklio apkrovas.

* Galima tik 4WD versijose

AUTONOMINIS AVARINIS STABDYMAS

Naujasis "Discovery Sport" turi inovatyvią avarinio stabdymo sistemą*, kuri, naudoja dvi kameras ir specialų kompiuterį, kad galėtų analizuoti ir įvertinti potencialų pavojų kelyje, perspėti vairuotoją ir automatiškai aktyvuoti stabdžius. Sistema padeda išvengti avarijų važiuojant iki 50 km/h greičiu ir gali sumažinti incidento žalą važiuojant iki 80 km/h greičiu

* Galima ne visuose regionuose. Susiekite su artimiausiu atstovu dėl tikslesnės informacijos

TAUPYMAS ECO REŽIMU

Pasirinkus ECO režimą, visos svarbiausios automobilio sistemos nustatomos optimaliam degalų sunaudojimui. Siekiant sumažinti CO2 emisiją ir degalų sąnaudas, pakoreguojamas automatinės transmisijos*, ""Active Driveline""* ir kai kurių komforto sistemų veikimas. Tuo tarpu lietimui jautriame ekrane galite lengvai sekti automobilio degalų naudojimo duomenis.

* Jei yra pasirinktoje versijoje

ITIN PAPRASTAS MANEVRAVIMAS

Tobulai pritaikyta miestui, išmanioji "Park Assist" sistema apjungia unikalias pagalbines technologijas, tokias kaip "Parallel Park", "Perpendicular Park" ir "Parking Exit". Naudojant ultragarsinius jutiklius, sistema aptinka aplink esančias kliūtis ir padeda Jums parkuoti automobilį ar manevruoti siaurose erdvėse. Jums reikia tik valdyti akseleratorių ir stabdžius.

NEPRIEKAIŠTINGAS MATOMUMAS

"Surround Camera System"* galite pasirinkti kaip papildomą įrangą. Ši sistema užtikrina 360 laipsnių matomumą. Stebėdami vaizdą lietimui jautriame ekrane galėsite lengviau manevruoti mažose erdvėse. Vaizdo kamerų sistema yra nepakeičiamas pagalbininkas ir sudėtingesnėse situacijose. Pavyzdžiui, norint prijungti priekabą su kanojomis.

Ekrane galite matyti keletą skirtingų vaizdų vienu metu arba priartinti ir valdyti pasirinktą matymo kampą, kad galėtumėte stebėti paprastai nematomas zonas.

* Galima tik 5-ių sėdimų vietų versijose

UŽTIKRINTUMAS NET VANDENYJE

"Wade Sensing™"* sistema, tai papildoma įranga gelbstinti važiuojant vandenyje. Šoniniuose veidrodėliuose sumontuoti jutikliai vairuotojui perduoda visą reikiamą informaciją, įskaitant brastos gylį ir maksimalų galimą automobilio pravažumą.

* Galima tik 5-ių sėdimų vietų versijose

» ŽIŪRĖTI VIDEO

SAUGUMAS JUDRIUOSE KELIUOSE

"Blind Spot Monitor"* sistema, šviesos signalu veidrodėlyje, perspėja apie transporto priemones esančias nematomoje zonoje už automobilio. ""Closing Vehicle Sensing"" technologija užtikrina saugų manevravimą tarp eismo juostų - ji aptinka ir informuoja vairuotoją apie greitai artėjančias transporto priemones.

* Galima tik 5-ių sėdimų vietų versijose

PASITIKĖJIMAS ĮJUNGUS ATBULINĘ PAVARĄ

"Reverse Traffic Detection"* sistema naudoja specialius radarus automobilio gale, kad aptiktų kliūtis važiuojant atbuline eiga. Aptikus pavojų sistema vairuotoją perspėja garsiniu bei šviesos signalu.

* Galima tik 5-ių sėdimų vietų versijose

DIZAINAS

UNIKALIAI SUPROJEKTUOTAS KASDIENAI

Šiuolaikiškas, tikslingas ir patrauklus dizainas sukuria iš tiesų unikalaus visureigio įspūdį. Puikiai subalansuotas ir praktiškas dizainas, išskirtinis "Land Rover" siluetas ir meistriškai parinktos apdailos medžiagos. Visa tai, puikiai dera ir sužadina autentišką vairuotojo ir automobilio ryšį.

» ŽIŪRĖTI VIDEO

NAUJOS KARTOS DISCOVERY GENAI

Jaudulys ir unikalūs pojūčiai sužadinti išorės dizaino perteikiami ir salone. Ergonomišką ir erdvų interjerą užpildo drąsios susikertančios linijos ir švarios itin kokybiškų medžiagų plokštumos. Autentiška salono apdaila sustiprina išskirtinį visureigio stilių ir pabrėžia jo DISCOVERY prigimtį su aiškia ateities vizija.

» ŽIŪRĖTI VIDEO

RAFINUOTAS DĖMESYS DETALĖMS

Suasmeninkite savo automobilio išvaizdą pasirinkę unikalias dizaino detales. Arba tiesiog pasirinkite veržlų ir išskirtinį "Black Design Pack" apdailos paketą, kurio pagrindiniai akcentai: stogo apdaila, priekinės grotelės, ortakiai ir šoniniai veidrodėliai. Kartu su kitais dizaino elementais ir "Gloss Black" lengvojo lydinio ratlankiais Jūsų "Discovery Sport" artodys išskirtinai.

SVARBIAUSI TECHNINIAI DUOMENYS

BAGAŽO SKYRIAUS ILGIS

1 887 mm

Nulenkus galines sėdynes, bagažo skyrius tampa idealiu nestandartiniams ir ilgiems kroviniams.

MAKSIMALI ERDVĖ KELEIVIAMS

999 mm

160 mm atstumu stumdomos galinės sėdynės sukuria bene didžiausią klasėje erdvę keleiviams.

UNIVERSALUS KĖBULAS

34,65 l

Erdviai ir sumaniai suprojektuotas visureigis aktyviam gyvenimo būdui.

TEMPIMO GALIMYBĖS

2 500 kg

Galimas priekabos svoris, pasirinkus 5-ių vietų modelio versiją su 4WD.

PAPILDOMOS GALIMYBĖS

INTERJERO DIZAINAS

Susikurkite savo asmeninę erdvę iš unikalios apdailos detalių ir medžiagų paletės.

IŠORĖS DIZAINAS

Išsirinkite savo stilių iš gausybės spalvų ir apdailos galimybių.

ĮRANGOS KOMPLEKTAI

Platus papildomos įrangos pasirinkimas leis maksimaliai suasmeninti Jūsų naująjį "Discovery Sport".

TECHNOLOGIJOS IR SAUGUMAS

Intuityviai valdoma pažangiausių technologijų gama.

PRAMOGOS

Atrakiste pasitikėdami, mėgaukitės nevaržomi.

AKSESUARAI

Pasiruoškite savo gyvenimo nuotykiams.

IŠSIRINKITE MODELIO VERSIJĄ

S
Tobulas ateities atradimų pristatymas. Discovery

• Išmanioji "Stop/Start" technologija
• "Terrain Response®" (Negalima eD4 versijose.)
• Pagalbinė pajudėjimo įkalne sistema

SE
Išskirtinis dėmesys komfortui ir patikimumui sudėtingoms važiavimo sąlygoms

• Išmanioji "Stop/Start" technologija
• "Terrain Response®" (Negalima eD4 versijose.)
• Pagalbinė pajudėjimo įkalne sistema
• Kėbulo spalvos šoniniai veidrodėliai
• Lietaus jutikliai ir automatiniai valytuvai

HSE
Moderniausios ir svarbiausios technologijos veržliam automobilio valdymui

• Išmanioji "Stop/Start" technologija
• "Terrain Response®" (Negalima eD4 versijose.)
• Pagalbinė pajudėjimo įkalne sistema
• Kėbulo spalvos šoniniai veidrodėliai
• Lietaus jutikliai ir automatiniai valytuvai
• Automatinė ilgųjų šviesų sistema

HSE Luxury
Rafinuota salono apdaila ir technologinės inovacijos Jūsų vairavimo malonumui

• Išmanioji "Stop/Start" technologija
• "Terrain Response®" (Negalima eD4 versijose.)
• Pagalbinė pajudėjimo įkalne sistema
• Kėbulo spalvos šoniniai veidrodėliai
• Lietaus jutikliai ir automatiniai valytuvai
• Automatinė ilgųjų šviesų sistema
• "Windsor" odos sėdynių apmušalai
• Apšviečiami aliumininiai sklenksčiai